Müügitingimused

OSTUINFORMATSIOON

1. Müügitingimuste kehtivus

1) Müügitingimused kehtivad www.isul.ee e-poest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Ecoverde OÜ vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

2) Lisaks müügitingimustele kehtivad www.isul.ee e-poest ostude sooritamisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtiv tarbijakaitseadus, võlaõigusseadus ning teised kehtivad õigusaktid.

3) E-pood www.isul.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes, millest teavitatakse Tarbijat www.isul.ee kodulehel.

2. Müügilepingu jõustumine

1) Müügileping jõustub alates Tarbija tellimusele järgnenud arves määratud summa laekumisest Ecoverde OÜ pangakontole.

2) Tellimuse esitamisega kinnitab Tarbija, et on lugenud ning nõustub müügitingimustega.

3. Hinnad

1) Ecoverde OÜ on käibemaksukohustuslane.

2) Ecoverde OÜ jätab endale õiguse ette teavitamata teha muudatusi toodete hindades. Kui tellimus on esitatud enne muudetud hindade jõustumist, kehtib Tarbijale hind mis kehtis tellimise ajal ning mis on märgitud arvel. Tarbijal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

3) Toodete hindale lisandub paki kohaletoimetamise hind. Kohaletoimetamisel Itella SmartPostiga on hind 2,99€ (koos käibemaksuga).

4. Ostu sooritamine www.isul.ee e-poest

1) Valige e-poest meelepärane toode ning vajutage nuppu ”Lisa ostukorvi”.

2) Tellimuse vormistamiseks valige ,,Vaata ostukorvi”.

3) Validge toodete kogused või eemaldage soovimatud tooted ostukorvist. Valige paremalt meelepärane kohaletoimetamise viis ning vajutake ”Kassasse”.

4) Täitke vajalikud lahtrid kontaktandmetega.

5) Lugege läbi müügitingimused, valides peamenüüst e-poe alt ”Müügitingimused” ning kui olete nõus, vajutage ”Esitan tellimuse”.

6) Eelmises sammus sisestatud e-posti aadressile saadeti arve. Tellimuse jõustumiseks tehke ülekanne Ecoverde OÜ pangakontole ning sisestage selgitusse arve number. Tellimus ei jõustu enne arve tasumist, arve maksetähtaeg on 7 päeva alates tellimuse vormistamisest.

5. Ostetud kauba kohaletoimetamine

1) Pärast makse laekumist Ecoverde OÜ arvelduskontole kompleteeritakse tellimus. Tellimused edastatakse kohaletoimetamiseks logistikapartneritele 1-3 tööpäeva jooksul alates maksete laekumisest.

2) Ecoverde OÜ ei vastuta kohaletoimetamise viivituse eest, mis on tingitud Tarbija poolt väära või ebatäpse informatsiooni sisestamisest tellimisvormi.

6. Tagastamisõigus

1) Tarbijal on õigus ostetud kaup tagastada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest.

2) Tagastatud kaup peab olema kasutamata, originaalpakendis ning kahjustamata.

3) Kauba tagastamiseks tuleb e-posti aadressile info@isul.ee saata kauba tagastamise avaldus.

4) Tarbija peab vajadusel esitama tõendi, et kaup on logistikafirmale edastatud.

5) Tagastatud kaubad hüvitatakse Tarbijale niipea kui tagastatud kaup on müüjani jõudnud, kuid mitte hiljem kui 14 päeva tagastamise avalduse esitamisest.

6) Kauba tagastamise eest tasub Tarbija.

7. Ecoverde OÜ õigus müügilepingust taganeda

1) Ecoverde OÜ-l on õigus müügilepingust taganeda juhul kui Ecoverde OÜ poolt pakutavaid kaupu ei ole piisavas koguses saadaval.

2) Müügilepingust taganemise korral tagastab Ecoverde OÜ Tarbijale tellimuse eest tasutud summa nii pea kui võimalik, aga mitte hiljem kui 14 päeva jooksul tellimuse esitamisest.

8. Vääramatu jõud

1) Ecoverde OÜ ei vastuta Tarbijale tekitatud kahjude või tellimuse kohaletoimetamisega seotud viivituste eest juhul, kui kahju või viivitus on tingitud asjaoludest mida Ecoverde OÜ ei saanud ennetada ega ette näha.

9. Isikuandmete kasutamine

1) Ecoverde OÜ käsitleb Tarbija sisestatud isikuandmeid tellimuste täitmiseks ning edastab informatsiooni logistikapartneritele tellimuste kohaletoimetamiseks.

2) Ecoverde OÜ ei avalda Tarbija isikuandmeid kolmandatele osapooltele.