TASUTA postikulu alates ostusummast 35 eurot.

Meist

Kaubamärgid

Import Hispaaniast

Ecoverde OÜ tegevusalaks on premium kvaliteediga Hispaania naturaalsete toiduainete jae- ja hulgimüük. Meie koostööpartneriteks on pereettevõtted Põhja- ja Lääne-Hispaaniast, kes toodavad vaid kõrgeima kvaliteediga toiduaineid: ekstra neitsioliiviõlisid, suitsupaprika maitseaineid, salatikastmeid, oliive ja šokolaaditrühvleid.

Ökoloogiline

ISUL ökoloogiline oliiviõli sobib neile, kes eelistavad vaid 100% mahetoodangut ning õli, millel pole intensiivset ja mõrudat kõrvalmaitset. ISUL ekstra neitsioliiviõli on maheda, värske ja puuviljase mekiga ning sobib kõikide toitude valmistamiseks.

Premium kvaliteet

La Chinata suitsupaprika maitseained on premium kvaliteediga ning armastatud mitmete tippkokkade poolt üle maailma. Valikus on kolm erinevat variatsiooni: magus, kibe ja vürtsikas. Kõik tooted on gluteenivabad.

Gurmee-elamus
Finca La Barca ekstra neitsioliiviõli ja salatikastmed on tammepuu suitsuse ja pikantse mekiga, mis teevad igast roast tõelise gurmee-elamuse. Sobivad köögikunstnikule, kes otsib audentseid maitseid ja kellele meeldib katsetada uusi retsepte. 
ISUL


ISUL ökoloogiline ekstra neitsioliiviõli on valmistatud Hispaanias, La Rioja piirkonnas. Õli sisaldab 100% Arbequina maheoliive ja on madala happesusega 0.1. Kõrgeima kvaliteediga oliiviõli omab mahetunnustust ning on igal aastal pälvinud mitmeid auhindu, mis annavad kinnitust oliiviõli suurepärase maitse ja keskkonnasõbraliku tootmise kohta. ISUL oliiviõlil on värske ja puuviljane aroom, milles on tunda värskelt lõigatud rohtu, tomateid, mandleid ja rohelist õuna. Oliiviõli puhas ja kerge maitse ei jää toiduvalmistamisel domineerima, vaid tõstab teisi maitseid esile ning seob maitsebuketid meeldejäävaks tervikuks. Sobib kõikide toitude valmistamiseks, sh praadimiseks (kuni 200 °C).

ISUL ökoloogiline oliiviõli säilib alates pudelisse villimisest 18 kuud, avatuna 6 kuud. Hoida jahedas ja pimedas, otsese päikese valguse eest. Mitte säilitada külmkapis. Igale pakendile on märgitud parim enne kuupäev (kuu/aasta) ja tootmise partiinumber (L-nr.). Näiteks 12/2020, L-51.

– Sortiment –
1) 250 ml taastäidetav klaaspudel.
Teleskoopotsikuga.
Kastis 12 pudelit.
Kasti mõõdud 19x25x19 cm.
pikkus x laius x kõrgus

2) 500 ml taastäidetav klaaspudel.
Teleskoopotsikuga.
Kastis 12 pudelit.
Kasti mõõdud 23x31x22 cm.
pikkus x laius x kõrgus

3) 2,5 l metallkanister.
Teleskoopotsikuga.
Kastis 4 kanistrit.
Kasti mõõdud 23x18x35 cm.
pikkus x laius x kõrgus

4) 5 l metallkanister.
Teleskoopotsikuga.
Kastis 2 kanistrit.
Kasti mõõdud 23x18x35 cm.

La Chinata


La Chinata suitsupaprika pulbrid ja -helbed kannavad 
Pimentón de la Vera kaitstud päritolunimetuse märgist, mis kinnitab La Chinata kõrget kvaliteeti. Maitseainete valmistamiseks kasvatatakse Ocal, Jaranda, Jariza, Jeromin ja Bola pipraid, mis korjatakse käsitsi oktoobrist novembrini. Peale saagi koristust sorteeritakse piprad käsitsi, et valida välja terved ja parima kvaliteediga viljad, mis kuivatatakse tammepuu suitsus 15 päeva jooksul. Kuivatatud ja suitsutatud piprad jahvatatakse leekivpunaseks pulbriks graniitkivi veskis ning pakendatakse valgus- ja õhukindlatesse pakenditesse. La Chinata maitseained on 100% gluteenivabad. La Chinata kaubamärk on tuntud 50 erinevas riigis ning seda kasutavad maailmatuntud tippkokad: Jamie Oliver, Gordon Ramsay, Rick Stein, Jóse Andrés ja Julius Bienert. Igale pakendile on peale märgitud parim enne kuupäev (kuu/aasta) ja tootmise partiinumber (L-nr.). Hoida toatemperatuuril ja kuivas. Avatuna säilivad 6 kuud.

– Sortiment –


1) 70 g pulber metallpurgis.

Magus ja vürtsikas.
Kastis 30 purki.
2) 160 g pulber metallpurgis.
Magus ja vürtsikas.
Kastis 36 purki.
3) 350 g pulber metallpurgis.
Magus ja vürtsikas.
Kastis 18 purki.
4) 500 g pulber grip-kotis.
Magus ja vürtsikas.
5) 1 kg pulber grip-kotis.
Magus ja vürtsikas.
6) 24 g helbed taastäidetavas käsijahvatusega veskis.
Magus ja vürtsikas.
Kastis 20 purki.
7) 290 g helbed metallpurgis.
Magus ja vürtsikas.
Kastis 6 purki.

Finca La Barca


Finca La Barca premium kvaliteediga suitsu-oliiviõli valmib 100% Arbequina oliividest. Pikantse, suitsuse aroomi ja meki annab oliiviõlile tammepuu suits, milles õli laagerdub 15 päeva. Finca La Barca oliiviõli on unikaalne ning iga pudel on eraldi nummerdatud. Pakendid on suletud õhukindla vahaga ning 500 ml klaaspudel sisaldab ka doseerimisotsikut. Lisaks on Finca La Barca suitsu-oliiviõli 500 ml valikus retrohõnguline kinkekarp.

Salatikastmed suitsu-oliiviõliga.
Finca La Barca suitsu-oliiviõlist on valminud ka majonees ja küüslauguse mekiga alioli, mis on pakendatud 120 ml klaaspurkidesse. Majonees ja alioli säilivad avatuna külmkapis kuni 7 päeva.

Igal pakendil on parim enne kuupäev ja tootmise partiinumber.

– Sortiment –

1) 250 ml suitsu-oliiviõli klaaspudel.
Kastis 6 pudelit.

2) 500 ml suitsu-oliiviõli klaaspudel.
Kastis 6 pudelit.

3) 500 ml suitsu-oliiviõli klaaspudel kinkekarbis.
Kastis 6 pudelit.

4) 120 ml majonees suitsu-oliiviõliga, klaaspurgis.
Kastis 12 purki.

5) 120 ml alioli suitsu-oliiviõliga,
klaaspurgis.

Kastis 12 purki.

Rabitos Royale
 

Rabitos Royale viigimarjatrühvlid on valmistatud originaalretsepti järgi aastast 1979, mil asutati pereettevõte Productos La Higuera S.L., mida juhitakse juba teist põlvkonda sama kirglikult ja pühendunult, eesmärgiga pakkuda kogu maailmale kordumatu maitseelamus.

Hispaania päikese all kuivanud Vahemere piirkonna parimad viigimarjad täidetakse erimaitseliste trühvlitega ning kaetakse õhukese šokolaadikihiga. Iga viigimari läbib kolmekordse kvaliteedikontrolli. Kõik tooted on gluteenivabad. Iga trühvel on individuaalselt pakendatud luksuslikku vutlerisse.

Great Taste Award (auhind “Suurepärane maitse”) võitja ja Best Confection (Parim kondiitritoode) tiitli võitja Fancy Food Showl, New Yorkis. 

– Sortiment –
1) Bombon tumeda šokolaadi, brändi ja kuivatatud viigimarjaga.

Netokaal 47 g / 3 tk karbis / 32 karpi kastis

2) Bombon piimašokolaadi, soolakaramelli ja kuivatatud viigimarjaga.

Netokaal 47 g / 3 tk karbis / 32 karpi kastis

3) Bombon valge šokolaadi, maasikatrühvli ja kuivatatud viigimarjaga.
Netokaal 51 g / 3 tk karbis / 32 karpi kastis

4) Bombon tumeda šokolaadi, brändi ja kuivatatud viigimarjaga. Sarjast “Stop Telling Tales!”

Netokaal 160 g / 10 tk karbis / 16 karpi kastis

Võta ühendust

– Kontakt –

ECOVERDE OÜ
Registrikood: 14261767
KMKR nr. EE101975429


Juriidiline aadress: Liiva 41, 50303, Tartu, Eesti

Müügijuht: Kristin Kongi
Telefon: +372-5302-3646
Email: kristin@ecoverde.ee
Close Menu
×

Cart

Ostukorv